A message from the Citizen's Initiative to End Ecocide on Earth
Is this email not displaying correctly?
View it in your browser or choose a different language.

Ambassadors Day follow up

Drodzy sojusznicy i wolontariusze,

Dołączają się do nas kraje z całego świata i jesteśmy coraz silniejsi każdego dnia. Daje nam to ogromną nadzieję! Pierwsze doniesienia pochodzą z Dnia Ambasadora, do udziału którego zaprosiliśmy Państwa w ostatnim newsletterze. Specjalne podziękowania za rozpowszechnianie informacji o End Ecocide kierujemy do Mihaela.

Przedstawiciele krajów w całej Europie są bardzo świadomi powagi naszej sprawy i oferują nam wsparcie. Dlatego jesteśmy bardzo dumni z wszystkich wolontariuszy, którzy przyczynili się do tego procesu i nadal pomagają nam w szerzeniu informacji! Zainteresowani przyłączeniem się do nas i rozmową z ambasadorami w swoim kraju? Jest jeszcze możliwość, aby dołączyć, skontaktuj się z nami poprzez mail: maja@endecocide.eu prawdź szczegóły na temat samej procedury w naszym ostatnim newsletterze

Torując drogę do Paryża oraz jak TY możeś pomóc!

W dniu 4 czerwca Thomas brał udział w konferencji z Friends of the Earth Europe i Greenpeace Szwajcaria, aby omówić naszą przyszłą współpracę jeśli chodzi o organizację COP21 w grudniu i przedstawił pomysły jak skutecznie mobilizować jak najwięcej ludzi jak to tylko możliwe. Jesteśmy już po rozmowy z dużymi platformami zajmującymi się petycjami, aby wspierali nas jesienią, kiedy planujemy (ponownie) uruchomić naszą kampanię.

Wkładamy wiele trudu by być usłyszanym przez głowy państw. Niebawem mamy wyjątkową okazję do zdobycia nowych zwolenników na konferencji, która odbędzie się w Kinszasie w Demokratycznej Republice Konga pod koniec czerwca. Jest to bardzo ważne wydarzenie dla naszej inicjatywy, gdyż mamy możliwość spotkania się z przedstawicielami ponad 10 krajów afrykańskich. By urzeczywistnić naszą misji zmiany Statusu Rzymskiego i dodać Ecocide jako piątą zbrodnię przeciwko ludzkości potrzebujemy wsparcia z wielu krajów.

TERAZ potrzebujemy Twojego pomocy finansowego, bardziej niż kiedykolwiek. Wszyscy nasi aktywiści podróżują na własne koszty, gdyż nie mamy żadnych innych źródeł finansowania. Wielu z was już nam bardzo wielokrotnie pomagało za co jesteśmy ogromnie wdzięczni! Chcąc wysłać Valerie, Thomasa i Kofi do Demokratycznej Republiki Konga, potrzebujemy co najmniej 5.000 euro na bilety lotnicze do Kinszasie.

Wiemy, że gdzieś tam jest wielu wolontariuszy i sympatyków z różnymi umiejętności, dlatego też apelujemy do tych, którzy mają doświadczenia w zbieraniu środków na cele dobroczynne i chcieliby wspłpracować z nami o kontakt z Thomasem: et@endecocide.eu.

 


 

Każda ręka pomaga, a to może być okazja dla Ciebie, aby aktywnie uczestniczyć i uczynić naszą podróż do COP21 i świat BEZ Ecocide rzeczywistośćią!

Copyright © 2015, www.endecocide.org, All rights reserved.
You have received this email after registering your interest
in supporting us at www.endecocide.eu
  unsubscribe from this list