A message from the Citizen's Initiative to End Ecocide on Earth
Is this email not displaying correctly?
View it in your browser or choose a different language.

Muudame maailma!

Parlamendiliikmed üle Euroopa kiitsid heaks „Lõpetame Ökotsiidi“ petitsiooni

26. veebruar 2015 oli algatuse „Lõpetame Ökotsiidi“ jaoks suur päev. Euroopa Parlamendis toimus petitsiooni avalik kuulamine. Esitasime Parlamendi petitsioonikomiteele rohkem kui 185 500 kogutud häält. See on tähelepanuväärne sündmus, kuna esimese Euroopa kodanikualgatusena oli meil võimalus esitleda neile oma ettepanekut, kuigi Euroopa kodanikualgatuse eduks vajalikku üht miljonit häält ei saadud kokku. Esitluse kuulamisel avaldas ökotsiidi ennetamise seadusele oma toetust mitu parlamendisaadikut: Keith Taylor (Suurbritannia), Andrea Vallina (Hispaania), Anja Hazekamp (Holland) ja Eleonora Evi (Itaalia). Petitsioonikomitee tunnustas aplodeerides algatuse korraldajaid nende pingutuste eest keskkonnakuritegudega seotud teadlikkuse tõstmisel. On üha selgem, et Ökotsiidi ennetamise direktiiv on vajalik ning selle teemalisi arutelusid jätkatakse Euroopa Parlamendi keskkonna-, justiits-, põllumajanduse ning kalanduse komisjonides. Seega Euroopa institutsioonides arutelud jätkuvad ning meie omakorda otsime võimalust korraldada ühist arutelu oma esindajatega. Loe rohkem meie blogist.

Üleskutse tegutseda Pariisi kliimakonverentsi raames toimuva heaks

Meil on umbes 100 000 toetajat, suur kogukond inimesi, kes hoolivad meie planeedist ja tulevaste põlvkondade heaolust. Möödunud sügisel kinnitasid seda ka miljonid inimesed inimajaloo suurimal kliimaprotestil.

Selle aasta detsembris oleme Pariisis Kliimakonverentsil COP21 ja praegusel momendil oleme korraldamas üritust, mis võib muuta maailma, tutvustades uut seadust Rahvusvahelisele Kriminaalkohtule (ICC) Haagis.

Meie plaaniks on korraldada inimajaloo pikim pressikonverents, kus osalevad ka need riigijuhid, kes toetavad meie Rahvusvahelisele Kriminaalkohtule tehtavat parandusettepanekut ning teatame ettepanekust muuta ökotsiidiga seotud seadusandlust. Peale selle näitame ka planeedi jaoks 20 head ja 20 halba ideed. Meie sooviks on kutsuda aktiviste erinevatest maailma regioonidest osalema meie konverentsil ja andma ülevaadet oma tegevustest seoses ökotsiidiga. Peale aktivistide on oodatud ka ettevõtjad, kes on eeskujuks teistele ja visionäärid tuleviku mõistes, kus majandus on tasakaalus loodusega.

See sündmus annab meile lootust
ja see omakorda motiveerib meid oma visiooni elluviimise nimel töötama isegi rohkem.
Lõpetame Ökotsiidi Maal!

Nüüd on aeg meid aidata. Kuigi me suudame teha paljut tänu oma energiale ja motiveeritusele, ei saa me siiski teha raha mitte millestki ja me vajame raha lendudeks, ruumirendiks, materjalideks jne. Seega PALUN aita meil teha see konverents teoks, aidates meid väikese annetusega kohe PRAEGU! Saa osa sellest ajaloolisest hetkest!

JAH, ma annetan 5€

JAH, ma annetan 10€

JAH, ma annetan 20€

Me usume Ökotsiidi vaba maailma nimel koostöötavate inimeste jõusse. Aita meil see unistus teoks teha!

Soovid COP21 kohta rohkem teada saada? Vaata siia: https://www.endecocide.org/sagessesolidarite


 
Let’s End Ecocide together!
Every hand helps!

Copyright © 2015, www.endecocide.org, All rights reserved.
You have received this email after registering your interest
in supporting us at www.endecocide.eu
  unsubscribe from this list